Masz pytania? Zadzwoń! +48 782 499 997

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

recykling w lighthief

Lighthief to pierwsza Polska firma, która na taką skalę i w pełni profesjonalnie zajmuje się recyklingiem i myciem instalacji i farm fotowoltaicznych oraz usługami O&M (czyli podtrzymywaniem ruchu na instalacjach fotowoltaicznych).

W sposób szybki, sprawny i profesjonalny odbieramy uszkodzone panele fotowoltaiczne z terenu całej Polski oraz Europy.

Nasi klienci mogą Nam zlecić również demontaż mniejszych i większych instalacji fotowoltaicznych (uszkodzonych mechanicznie przez wiatr, pogodę lub działania osób trzecich) albo dużych farm fotowoltaicznych, które przechodzą proces modernizacji. 

Razem z Politechniką Częstochowską i jej Wydziałem Elektrycznym od 3 lat prowadzimy szereg badań i wdrożeń związanych z recyklingiem paneli fotowoltaicznych!

Jakie panele fotowoltaiczne odbieramy?

Co zyskujecie wybierając nasze usługi odbioru uszkodzonych paneli?

Recykling paneli fotowoltaicznych
Recykling paneli fotowoltaicznych

Jakie są koszty odbioru uszkodzonych paneli fotowoltaicznych?

Obecnie cena za kilogram obieranych przez Nas paneli fotowoltaicznych waha się między 1,9 a 3 złote netto. Dla dokładnej wyceny prosimy o wysłanie do Nas ilości paneli fotowoltaicznych, opisu ich zniszczeń i uszkodzeń, karty produktu oraz miejsca skąd należy je odebrać. Prosimy również o informację kto zdaje panele fotowoltaiczne? Czy jesteście Państwo konsumentem prywatnym, firmą instalującą panele fotowoltaiczne czy może ich producentem.

Zamów bezpłatną konsultację

Konsultacja trwa zazwyczaj około 30 minut i postaramy się zupełnie bezpłatnie wskazać wstępne rozwiązanie na Twoje pytanie. Nie możemy obiecać, że zawsze znajdziemy rozwiązanie na Twój problem ale możemy obiecać, że zaczniemy proces poszukiwania odpowiedzi.