Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

O nas – Jak pracujemy?

Nie chcemy ”SPRZEDAWAĆ” Naszych usług, ale brać czynnie udział w procesach zakupowych Naszych kontrahentów. Pokazując im, jak łączyć właściwe cele biznesowe w branży odnawialnych źródeł energii z dbałością o środowisko naturalne i jego zasoby! Powtarzając za Edisonem: ”Stawiamy na słońce i wiatr!” pomagamy w rozwoju firm z branży OZE!

Posłuchaj o nas, kim jesteśmy i jak pracujemy!

Lighthief to innowacje, technologie i nauka w służbie recyklingu paneli fotowoltaicznych i farm wiatrowych. Tematyka zainteresowań spółki dotyka szeroko pojętego odzysku i recyclingu, głównie w zakresie OZE, czyli odnawialnych źródeł energii.

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się myciem paneli fotowoltaicznych i farm fotowoltaicznych. Prowadzimy również bardzo prężne projekty badawcze z zakresu spectrum zabrudzeń, czyszczenia i mycia instalacji paneli fotowoltaicznych.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze dużych firm sprzedających panele fotowoltaiczne. Współpracujemy z wieloma europejskimi producentami jako ich ”Autoryzowany Przedstawiciel” do spraw recyklingu paneli fotowoltaicznych.  Świadczymy usługi O&M opiekując się farmami fotowoltaicznymi i wiatrowymi Naszych kontrahentów/partnerów. Od ich budowy poprzez oddanie do użytkowania, aż do dostarczania 24/7 monitoringu, analizowanie forecastów uzysku i raportowanie, tworzenia modeli przeliczeniowych, inspekcji z drona i audytów ze zdjęć termowizyjnych jak i ochronę całych inwestycji fotowoltaicznych/wiatrowych.

Dla kogo pracujemy?

Obsługujemy nie tylko duże firmy i kontrahentów ale również mniejsze przydomowe instalacje fotowoltaiczne oraz farmy wiatrowe. Pracujemy jednocześnie nad wzmacnianiem relacji B2B oraz B2C.

Rozumiemy potrzeby Naszych kontrahentów – ochrona inwestycji w panele fotowoltaiczne i farmy wiatrowe, przy jednoczesnym podtrzymywaniu produkcji energii i dbaniu o środowisko naturalne. Jesteśmy w stanie zadbać o panele fotowoltaiczne i farmy wiatrowe poprzez ich nadzór, mycie, inspekcje termowizyjne, inspekcje łopat turbin z drona, aż do końca ich cyklu czyli do procesu usunięcia instalacji fotowoltaicznej i recyklingu paneli fotowoltaicznych lub elementów farm wiatrowych.

Jak pracujemy?

Przed rozpoczęciem współpracy na pewno chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej. Nie sprzedajemy Naszych usług, a raczej staramy się pomóc Naszym kontrahentom dokonać właściwych decyzji zakupowych na płaszczyźnie odnawialnych źródeł energii.

To oznacza nieraz, że nie będziemy w stanie obsługiwać wszystkich klientów a tylko tych, którzy rozumieją, jak ważny jest balans między wzrostem inwestycji w odnawialne źródła energii OZE, a rolą środowiska naturalnego i jego uwarunkowań. Zatem jak pracujemy w Lighthief?

Naszym Klientom dostarczamy usługi prawne i doradcze z zakresu BDO, technologiczne z zakresu badań nad zwiększaniem uzysku, a także serwisowe i recyklingowe w ramach zezwoleń na recykling paneli fotowoltaicznych i farm wiatrowych. Mając na względzie przede wszystkim jak największe korzyści dla użytkowników i właścicieli Oferujemy optymalizację efektywności działania paneli fotowoltaicznych/farm fotowoltaicznych/farm wiatrowych oraz inne usługi mające na celu zwiększenie ilości wytwarzanej przez OZE energii. W ten sposób przyczyniamy się do zrównoważonego rozwoju i efektywności energetycznej oraz wzrostu dochodów Naszych partnerów.

Jakie mamy cele?

Niezwykle ważne są dla Nas aspekty środowiskowe. Nie ma właściwego rozwoju firm z sektora Odnawialnych Źródeł Energii bez zwrócenia uwagi na środowisko naturalne, jego uwarunkowania oraz ograniczenia.

Głównym celem Lighthief jest kompleksowe wsparcie użytkowników OZE na kilku strategicznych płaszczyznach, a więc przed wszystkim zapewnienie im:

  • możliwości bezstresowego i profesjonalnego zagospodarowania wyeksploatowanych paneli fotowoltaicznych i farm wiatrowych, poprzez ich ekonomiczny demontaż, bezstresowy odbiór, a następnie ekologiczny rozbiór oraz innowacyjny recykling.
  • zapewnienie bezawaryjnego działania instalacji i farm fotowoltaicznych oraz farm wiatrowych w ramach rozbudowanych usług O&M.
  • wsparcie naukowo-techniczne poprzez ciągłe badania nad OZE i nowymi technologiami wspierającymi produkcję energii i wzrosty sprzedażowe.

Sprawdź również nasze realizacje oraz co pisze o nas prasa

+48 797 897 895