Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

Nadzory inwestorskie nad budową oraz oddaniem do użytkownia farm fotowoltaicznych

Lighthief-Nadzor-inwestorski

Lighthief to innowacje, technologie i nauka w służbie recyklingu paneli fotowoltaicznych i farm wiatrowych. Tematyka zainteresowań spółki dotyka szeroko pojętego odzysku i recyclingu, głównie w zakresie OZE, czyli odnawialnych źródeł energii

Na co dzień współpracujemy z wieloma firmami z branży OZE jako Autoryzowany Przedstawiciel do spraw recyklingu. Dzięki temu jesteśmy w stanie połączyć inwestorów z wykonawcami sprzedających panele fotowoltaiczne z producentami. Jeśli jesteś inwestorem myślącym o budowie farmy fotowoltaicznej lub producentem paneli fotowoltaicznych szukającym ciekawych możliwości do sprzedaży swojego wyrobu, napisz a postaramy się pomóc!

Budowa farmy fotowoltaicznej to ważna inwestycja. Doskonale rozumiemy ten proces i jego zmienne. Specjalizujemy się głównie w dobrze i nadzorze wykonawców (od firmy budowlanej po usługi geodezyjne, organizację budowy i odbiór paneli fotowoltaicznych) oraz zakupie paneli fotowoltaicznych dla Naszych Inwestorów. Często również po wybudowaniu instalacji lub farmy fotowoltaicznej właściciel wybiera Nasze usługi O&M dla farm fotowoltaicznych, czyli raportowanie, prognozowanie uzysków i opiekę na Jego inwestycją!

+48 797 897 895