Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

Zapytaj eksperta OZE


Jak możemy pomóc w rozwoju Twojego projektu OZE lub problemach z nim związanych?


Świat OZE to wiele wyzwań, pytań, wątpliwości i trudności prawnych. Jeśli borykasz się z takimi właśnie wyzwaniami ZAPYTAJ EKSPERTA OZE jest właśnie dla Ciebie. Kto pyta nie błądzi a my jesteśmy otwarci na Twoje pytania także do dzieła!


  • Nie wiesz jak raportować do BDO panele fotowoltaiczne? 
  • Twoje panele w przydomowej instalacji lub na farmie fotowoltaicznej uległy zniszczeniu na skutek wiatru, uszkodzeń mechanicznych lub po prostu chcesz je oddać do recyklingu paneli fotowoltaicznych i nie wiesz jak się do tego zabrać?
  • Jesteś zainteresowany którymś z Naszych innowacyjnych produktów na przykład magazynem energii, robotami myjącymi panele fotowoltaiczne, ścianami turbin wiatrowych albo turbinami wiatrowymi osi pionowej?
  • Być może zastanawiasz się na czym polega mycie instalacji lub farmy fotowoltaicznej i czy to się opłaca?
  • Zastanawiasz się czy usługi O&M są właściwym wyborem dla Twoje instalacji lub farmy fotowoltaicznej?
  • Chciałbyś wiedzieć czy Twoja instalacja fotowoltaiczna potrzebuje audytu termowizją?
  • Chcesz porady jak zwiększyć uzysk na swojej farmie fotowoltaicznej lub jak nadzorować proces jej budowy?

Właśnie takie i podobne pytania możesz Nam zadać.


Po zamówieniu konsultacji z ekspertem i potwierdzeniu z Tobą jej treści, odezwie się do Ciebie Nasz specjalista od wybranej przez Ciebie dziedziny. Jest to zazwyczaj któryś z Naszych dyrektorów, prawników lub specjalistów.

Konsultacja trwa zazwyczaj około 30 minut i postaramy się zupełnie bezpłatnie wskazać wstępne rozwiązanie na Twoje pytanie. Nie możemy obiecać, że zawsze znajdziemy rozwiązanie na Twój problem ale możemy obiecać, że zaczniemy proces poszukiwania odpowiedzi.

Konsultacja w żaden sposób nie zobowiązuje Cię do skorzystania z Naszych usług i ma służyć wstepnej analizie zasugerowanego przez Ciebie zagadnienia.


+48 797 897 895