Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

Mycie paneli fotowoltaicznych Kraków

Kraków

Myjemy panele fotowoltaiczne w Krakowie i okolicach. Obecnie szacuje się, że 99% właścicieli farm fotowoltaicznych zleca ich regularne mycie firmom zewnętrznym. Usuwając zabrudzenia z powierzchni paneli fotowoltaicznych przywracamy wydajność instalacji. Mycie paneli fotowoltaicznych jest skuteczne – wbrew krążącym na ten temat mitom.

Cennik
Nasze Realizacje
Jesteśmy na Youtube
Kontakt

Samodzielne mycie paneli – czy można?

Teoretycznie tak, a w praktyce? Zdecydowanie w większości przypadków jest to nieopłacalne i ryzykowne. W sieci można znaleźć sporo poradników jak samodzielnie myć panele, na wielu z nich widzimy masę elementarnych błędów, które mogą na stałe wpłynąć na wydajność instalacji fotowoltaicznej lub nawet uszkodzić poszczególne moduły.

Powodów za wykorzystaniem firmy myjącej panele fotowoltaiczne jest więcej niż tych za samodzielnym myciem. Kluczowy z nich to koszty mycia oraz ryzyko uszkodzenia instalacji. Myjąc panele samodzielnie narażasz się na niebezpieczeństwo związane z miejscem instalacji – jeśli panele są na stromym dachu, czynność wymaga ogromnej ostrożności. Zły dobór środków czyszczących może spowodować trwałe uszkodzenie paneli, a profesjonalne urządzenia do mycia paneli fotowoltaicznych nie należą do tanich, ich zakup zazwyczaj jest nieopłacalny dla indywidualnego użytkownika. Nasza ekipa wyposażona jest w profesjonalny sprzęt, pracownicy są odpowiednio wyszkoleni i posiadają uprawnienia do pracy na wysokościach. Nasze doświadczenie pozwala na odzyskanie wydajności paneli nawet w trudnych przypadkach.

Mycie mniejszych instalacji fotowoltaicznych na terenie całego kraju

Ceny z dojazdem

W naszym cenniku podajemy ceny z dojazdem do klienta – nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat do usług mycia, więc szybko możesz sprawdzić ile będzie kosztować umycie Twoich paneli fotowoltaicznych


Darmowy dojazd – nie pobieramy dodatkowych opłat za dojazd na terenie całego kraju
Szybkie terminy realizacji. Nasze ekipy jeżdżą każdego dnia na terenie całego kraju
Zaleca się mycie paneli fotowoltaicznych 2 razy w roku

Nasze realizacje w Krakowie

Pokazujemy niektóre z naszych realizacji. Nie jesteśmy w stanie prowadzić relacji ze wszystkich prac, jakie wykonujemy, ale dzięki temu, że prowadzimy dział Realizacje – możesz zobaczyć jak pracujemy 🙂

Kraków – przydomowa instalacja

Mycie paneli fotowoltaicznych Kraków

Problematyczna lokalizacja przydomowej instalacji, sprawdź jakie utrudnienia napotkaliśmy w Krakowie

Czytaj
Panele na dachu

Warszawa – domek jednorodzinny

Myjemy panele na domku jednorodzinnym

Długa praca przy panelach zalanych farbą przez ekipę remontową. Jak udało się usunąć farbę z paneli na stromym dachu?

Czytaj

Jesteśmy na Youtube

Jesteśmy aktywni w wielu mediach społecznościowych, ale nasz kanał YouTube jest jednym z bardziej aktywnych miejsc, w których możesz nas znaleźć. Zobacz jak wygląda nasza praca i czym zajmujemy się poza myciem paneli fotowoltaicznych.

Sprzęt, który wykorzystujemy do mycia paneli – Mansser Osmo
Nasz kanał na YouTube

Mycie paneli fotowoltaicznych Kraków

Kontakt z nami

biuro@lighthief.com

+48 797 897 895

+48 797 897 895