Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

Kraków czyli czyścimy instalację fotowoltaiczną na domku w okolicach Kurdwanowa

Kraków czyli czyścimy instalację fotowoltaiczną na domku jednorodzinnym. Kurdwanów to zielona dzielnica Krakowa. Nasz klient posiada duży i malowniczy ogród ale powoduje to również sporo zabrudzeń na jego instalacji fotowoltaicznej. Dużym problemem są zwłaszcza ptaki i gołębie, które w miejskim otoczeniu czują się bardzo dobrze. Jednocześnie jednak regularnie brudzą instalację Naszego klienta.

Nasi serwisanci zjawili się na miejscu już około 9 rano i przystąpiliśmy do pracy. Woda i prąd na miejscu także z tym nie było żadnego problemu. Niestety panele fotowoltaiczne nie były myte od początku ich zamontowania czyli od około 3 lat. Tutaj trzeba było użyć bio oprysku. Zwłaszcza zabrudzenia na łączeniu ramy aluminiowej i szkła (oraz silikon) były bardzo uporczywe i trudne do usunięcia.

Praca jednak zakończona sukcesem a i dokonaliśmy kilka drobnym poprawek serwisowych dla Naszego klienta. Zwłaszcza przewody MC4, których montaż był dość chaotyczny, zostały przez Nas poprawnie zamocowane.

Tereny województwa małopolskiego to dla Lighthief wielu klientów związanych z budową farm fotowoltaicznych oraz usługami O&M i usługami nadzoru inwestorskiego nad budową elektrowni PV. Na tym terenie prowadzimy również prace projektowe z zakresu pozwoleń na nowe farmy fotowoltaiczne lub rozbudowę tych już istniejących dużych instalacji.

Jeśli chodzi o mycie, czyszczenie i serwis mniejszych instalacji fotowoltaicznych to obsługujemy tutaj wielu klientów z okolic Krakowa, Wieliczki Bochni czy Niepołomic – na tych terenach bardzo wielu właścicieli posiada mniejsze instalacje fotowoltaiczne i chętnie korzysta z Naszych usług!

Kraków czyli czyścimy instalację fotowoltaiczną – PODSUMOWUJĄC:

Lokalizacja: województwo małopolskie, Kraków, Kurdwanów

Dane PV: Instalacja o mocy 12kWp składająca się z modułów fotowoltaicznych firmy QCells

Opis: bardzo brudne panele, z dużą ilością ptasich odchodów, liści, igieł i miejskiego smogu, czas pracy wyniósł około 4 godzin

Kraków czyli czyścimy instalację fotowoltaicznąwidoczne na falowniku wzrosty około 13% po umyciu modułów fotowoltaicznych (przy zachowaniu wytycznych pomiarowych)

Planujecie budowę swojej farmy fotowoltaicznej lub poszukujecie firmy świadczącej usługi O&M?

Chcecie zakupić projekt farmy fotowoltaicznej lub wiatrowej i potrzebujecie sprawnie i profesjonalnie wykonać audyt / due diligence?

Poszukujecie recyklera paneli fotowoltaicznej lub firmy myjącej instalacje i farmy fotowoltaiczne?

Zapraszamy do kontaktu z Nami!

Zadzwoń! +48 797 897 895

Jeśli zainteresowało Cię mycie paneli fotowoltaicznych zapraszamy do kontaktu!


2 komentarze do “Kraków czyli czyścimy instalację fotowoltaiczną na domku w okolicach Kurdwanowa”

  1. Jaki byłby koszt umycia paneli fotowoltaicznych na dość wysokim budynku domu. Jest problem z wejściem na dach czyli pewnie jakaś zwyżka by była potrzebna! Będę wdzięczny za kontakt na podany przeze mnie adres email. Marek

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Call Now Button+48 797 897 895