Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

Serwis i czyszczenie instalacji fotowoltaicznych – od morza aż do gór

Serwis i czyszczenie instalacji fotowoltaicznych – od morza aż do gór

Z początkiem jesieni rozpoczęliśmy współpracę z polskim oddziałem firmy EDP. Współpraca w zakresie: serwis i czyszczenie instalacji fotowoltaicznych.

EDP (Energias de Portugal) to międzynarodowa grupa energetyczna z siedzibą w Portugalii. Jest ona jednym z wiodących graczy na rynku energii odnawialnej oraz dostawcą energii elektrycznej na skalę globalną. Firma została założona w 1976 roku i od tego czasu rozwinęła się, by stać się jednym z najważniejszych podmiotów w sektorze energetycznym.

Główne obszary działalności EDP to produkcja, dystrybucja i sprzedaż energii elektrycznej oraz gazów ziemnych, zarówno konwencjonalnych, jak i odnawialnych. Grupa jest znana z zaawansowanych projektów w zakresie energii słonecznej, wiatrowej, oraz energetyki wodnej. Znacznie przyczynia się do redukcji emisji gazów cieplarnianych i promowania zrównoważonego rozwoju.

EDP działa na rynkach na całym świecie, a jej obecność obejmuje nie tylko Europę, ale także Amerykę Północną i Południową, Afrykę i Azję. Firma stale inwestuje w badania i rozwój, dążąc do optymalizacji technologii w zakresie energii odnawialnej i efektywności energetycznej.

serwis i czyszczenie instalacji

Serwis i czyszczenie instalacji fotowoltaicznych

Współpraca z EDP obejmuje kompleksową obsługę instalacji fotowoltaicznych na terenie całego kraju. Nasze działania obejmują nie tylko serwis, ale także mycie paneli słonecznych. Naszym priorytetem jest skuteczność i terminowość, a ze względu na warunki pogodowe, musimy działać sprawnie i zorganizowanie. Dlatego nasze dwie ekipy pracują zgodnie z harmonogramem. Wobec tego jedna zajmuje się myciem paneli słonecznych, podczas gdy druga wykonuje przeglądy techniczne instalacji. Dzięki temu unikamy konfliktów harmonogramowych i zapewniamy ciągłą, pełną wydajność instalacji fotowoltaicznych, co przyczynia się do zwiększenia produkcji energii.

Na początek przed naszymi ekipami kilkanaście lokalizacji, z których większość to instalacje dachowe.

Planujecie budowę swojej farmy fotowoltaicznej lub poszukujecie firmy świadczącej usługi O&M?

Chcecie zakupić projekt farmy fotowoltaicznej lub wiatrowej i potrzebujecie sprawnie i profesjonalnie wykonać audyt / due diligence?

Poszukujecie recyklera paneli fotowoltaicznej lub firmy myjącej instalacje i farmy fotowoltaiczne?

Jeśli jesteście gotowi do działania,
to my również!

Zadzwoń! +48 797 897 895

Dodaj komentarz

+48 797 897 895