Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

”Bo stracimy gwarancję” czyli nie myjemy paneli fotowoltaicznych przez kolejny mit!

Mitologia ciągle żywa czyli jakie usprawiedliwienia słyszymy, kiedy myjemy panele fotowoltaiczne na których bywają centymetry brudu!

Mity związane z myciem i czyszczeniem paneli fotowoltaicznych są wciąż żywe w Polsce. Kiedy cała Europa i świat regularnie myją swoje instalacje fotowoltaiczne u Nas ciągle trzeba edukować rynek i konsumentów! Niektóre z wymówek lub mitów są powalające! Duża ilość firm montujących instalacje fotowoltaiczne ostrzegała swoich klientów, że owszem panele fotowoltaiczne się brudzą ale nie można ich myć i czyścić bo straci się gwarancję producenta!?!? Ciężko komentować taki poziom argumentacji czyli totalna bzdura!!!

Bardzo często trafiamy na instalacje nie myte od kilku lat. Brud można by skrobać szpachelką, uzyski szorują po dnie ale właściciel jak mantrę powtarza, że zalecono mu po prostu nie myć paneli fotowoltaicznych!

Czym jest zysk wynikający z regularnego mycia i czyszczenia swoich paneli fotowoltaicznych?

WZROST UZYSKU + PRZEDŁUŻENIE ŻYWOTNOŚCI PANELI FOTOWOLTAICZNYCH + ZAPOBIEGANIU WADOM WTÓRNYM (delaminacja, hot spoty, wypłukiwanie się silikonu)

Jeśli szukacie profesjonalnej usługi mycia i czyszczenia paneli fotowoltaicznych zapraszamy do kontaktu z Nami!

KONTAKT: https://lighthief.com/kontakt/

Możecie też więcej poczytać o myciu i czyszczeniu paneli fotowoltaicznych na:

Dodaj komentarz