Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

Co piszczy w trawie OZE czyli newsy ze świata… 1 kg balkonowy moduł słoneczny, który możesz zainstalować samodzielnie? Czemu nie!!!

Niemiecki startup We Do Solar szykuje się do dostarczenia klientom swoich pierwszych balkonowych modułów słonecznych w ciągu najbliższych trzech tygodni. Taki domowy zestaw fotowoltaiczny zawiera elastyczny moduł fotowoltaiczny o wadze 1,6 kg, który ludzie mogą zainstalować sami!!!

Jak to działa?

Produkt ważący 1,6 kg to elegancki, czarny moduł fotowoltaiczny, który można przypiąć do balustrady balkonu lub w dowolnym miejscu, w którym jest słońce i gniazdko elektryczne. Idąc o krok dalej, zestaw jest przeznaczony dla każdego, kto może go zainstalować samodzielnie, bez potrzeby elektryka lub inżyniera.

Całość zestawu balkonowego składa się z ośmiu paneli fotowoltaicznych o wymiarach 90 cm x 54 cm x 2 mm o mocy 640 Wp, wyprodukowanych w Chinach. Każdy z nich składa się z 99 monokrystalicznych ogniw słonecznych z gontem o wydajności 21,33% i tylnych arkuszy ETFE (etyleno tetra fluoro etylenu). W zestawie znajduje się również falownik fotowoltaiczny MPPT o mocy 600 W. Zestawy posiadają certyfikaty i 25-letnie gwarancje działania.

Według firmy ludzie mogą obniżyć roczne rachunki za prąd nawet o 25%, a także zmniejszyć swój ślad węglowy. Dostępna jest również aplikacja, która pozwala śledzić dane na żywo i sprawdzać, ile wygenerowałeś zielonej energii elektrycznej i ile zaoszczędziłeś CO₂.

Jak dla Nas brzmi super!

Planujecie budowę swojej farmy fotowoltaicznej lub poszukujecie firmy świadczącej usługi O&M?

Chcecie zakupić projekt farmy fotowoltaicznej lub wiatrowej i potrzebujecie sprawnie i profesjonalnie wykonać audyt / due diligence?

Poszukujecie recyklera paneli fotowoltaicznej lub firmy myjącej instalacje i farmy fotowoltaiczne?

Zapraszamy do kontaktu z Nami!

Zadzwoń! +48 797 897 895

Dodaj komentarz

+48 797 897 895