Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

Co piszczy w trawie OZE czyli newsy ze świata… Brytyjska firma Lightsource BP ogłosiła plany budowy farmy o mocy 150MW na akwenach rybnych na Tajwanie…

Lightsource BP, jednostka należąca do BP, zbuduje elektrownię fotowoltaiczną o mocy 150 MW na około 200 stawach rybnych w Budai w okręgu Chiayi w południowo-zachodnim Tajwanie.

Firma współtworzy projekt z niemiecką Green Rock Energy. Planują rozpocząć budowę obiektu w czerwcu 2023 r.

Przedstawiciel Lightsource BP powiedział, że projekt będzie jedną z największych fotowoltaicznych farm rybackich na Tajwanie i będzie w stanie generować 210 000 MWh rocznie. „Oprócz dostarczania lokalnie wytwarzanej energii odnawialnej i tworzenia nowych miejsc pracy, projekt fotowoltaiczny firmy Lightsource BP został zaprojektowany z myślą o korzyściach dla lokalnego środowiska i społeczności” – powiedziała firma.

„W trakcie całego procesu firma Lightsource BP zaangażowała specjalistów ds. ochrony środowiska, a także lokalnych rybaków, aby zapewnić specjalistyczną wiedzę i zaprojektować projekt z wieloma korzyściami”.

Brzmi ciekawie? Też tak myślimy:)

Planujecie budowę swojej farmy fotowoltaicznej lub poszukujecie firmy świadczącej usługi O&M?

Chcecie zakupić projekt farmy fotowoltaicznej lub wiatrowej i potrzebujecie sprawnie i profesjonalnie wykonać audyt / due diligence?

Poszukujecie recyklera paneli fotowoltaicznej lub firmy myjącej instalacje i farmy fotowoltaiczne?

Zapraszamy do kontaktu z Nami!

Zadzwoń! +48 797 897 895

Dodaj komentarz

+48 797 897 895