Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

Czyszczenie i mycie instalacji fotowoltaicznych na dachach domów jednorodzinnych.

Myjemy moduły fotowoltaiczne na dachach – potrzebujecie zamówić usługę mycia paneli fotowoltaicznych? Nie ma problemu, dobrze trafiliście! Jeśli zadbacie o swoją instalację fotowoltaiczną regularnie ją serwisując i myjąc. Nie tylko zwiększacie jej sprawności i uzyski ale również przedłużacie czas jej bezawaryjnego działania. A co za tym idzie oszczędzacie na kosztach późniejszych napraw!

Zabrudzona instalacja fotowoltaiczna to spadki na uzysku między 8 a 30%.

Mycie instalacji fotowoltaicznych to usługa często zaniedbana przez właścicieli instalacji fotowoltaicznych. Nawet jeśli uważacie, że nie ma potrzeby zamawiania do tego profesjonalnej firmy, wykonajcie mycie samemu. Panele fotowoltaiczne podobnie jak inne przedmioty fizyczne brudzą się i ulegają degradacji a co za tym idzie przestają spełniać swoje pierwotne funkcje!

Lighthief to jedna z pierwszych firm na polskich rynku OZE, która od wielu lat bardzo głośno mówi o potrzebie mycia i serwisowania wszystkich instalacji i farm fotowoltaicznych. Większość z Naszego zespołu to ludzie, którzy swoje doświadczenia zdobywali poza granicami Polski. W Niemczech, Francji czy Wielkiej Brytanii usługi O&M czyli usługi serwisowe dla instalacji fotowoltaicznych są normą. Nikt nie dyskutuje ze stwierdzeniem, że należy myć panele fotowoltaiczne. U Nas jednak rynek ciągle się rozwija i potrzebna jest głęboka edukacja i zmiana nawyków konsumentów.

Myjemy moduły fotowoltaiczne na dachach czyli pamiętajcie, że jeśli nie czujecie się na siłach żeby samemu wykonać to zadanie zawsze możecie skontaktować się z Nami. Postaramy się pomóc albo wykonując dla Was usługę albo doradzając jak możecie zrobić ja samemu!

Myjemy moduły fotowoltaiczne na dachachoprócz mycia samej instalacji fotowoltaicznej możecie zamówić również kilka innych usług dodatkowych.

Przede wszystkim jest to serwis i przegląd Waszej instalacji. Jeśli widzicie, że coś nie działa lub macie jakieś problemu z falownikiem Nasz serwisant na pewno będzie w stanie pomóc. Ciekawą usługą jest również zdjęcie termowizyjne Waszych modułów fotowoltaicznych. Pozwala ono na diagnozę prawie wszystkich problemów związanych z panelami fotowoltaicznymi. Od hot spotów, po silne zabrudzenia i delaminację foli ochronnej!

Planujecie budowę swojej farmy fotowoltaicznej lub poszukujecie firmy świadczącej usługi O&M?

Chcecie zakupić projekt farmy fotowoltaicznej lub wiatrowej i potrzebujecie sprawnie i profesjonalnie wykonać audyt / due diligence?

Poszukujecie recyklera paneli fotowoltaicznej lub firmy myjącej instalacje i farmy fotowoltaiczne?

Zapraszamy do kontaktu z Nami!

Zadzwoń! +48 797 897 895

Dodaj komentarz

+48 797 897 895