Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

Co piszczy w trawie OZE czyli newsy ze świata… Firma Sungrow dostarczyła prawie 50 GW falowników fotowoltaicznych w 2021 r., zajmując I miejsce w światowych rankingach!!!

Według firmy badawczej IHS Markit w 2021 r. Sungrow była największą na świecie firmą zajmującą się falownikami fotowoltaicznymi, która w 2021 r. dostarczyła 47,1 GW produktów i rozbudowała swoje zakłady produkcyjne w Azji.

IHS Markit powiedział, że pomimo COVID-19, niestabilnych łańcuchów dostaw i wyzwań logistycznych w 2021 r., Sungrow zdołał dostarczyć blisko 50 GW swoich falowników, zainwestować w badania i rozwój oraz zaktualizować swoje portfolio produktów, wprowadzając falownik łańcuchowy SG350HX, falownik modułowy 1+X, ciecz – system magazynowania energii z chłodzeniem i jego najnowsza seria falowników dla sektora komercyjnego, przemysłowego i mieszkaniowego. Sungrow niedawno udostępnił swoje portfolio falowników w krajach skandynawskich i podpisał już umowę na dostawę dla projektu fotowoltaicznego o mocy 320 MW w Danii.

Tylko w tym roku Sungrow podpisał umowę dystrybucyjną o mocy 2 GW z australijskim dystrybutorem Solar Juice, podpisał kontrakt na dostawę najnowszego falownika łańcuchowego SG350HX do projektu fotowoltaicznego o mocy 45,75 MW w Arabii Saudyjskiej i uruchomił nowy centralny falownik modułowy „1+X”. które można podłączyć do systemów magazynowania energii.

JEŚLI MOŻEMY WAM POMÓC W ROZWOJU WASZYCH PROJEKTÓW OZE, BUDUJECIE FARMY FOTOWOLTAICZNE I SZUKACIE FIRMY O&M LUB SZUKACIE USŁUG Z ZAKRESU MYCIA I RECYKLINGU PANELI FOTOWOLTAICZNYCH ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI:

tel. 782 499 997

kontakt: https://lighthief.com/kontakt/

2 komentarze do “Co piszczy w trawie OZE czyli newsy ze świata… Firma Sungrow dostarczyła prawie 50 GW falowników fotowoltaicznych w 2021 r., zajmując I miejsce w światowych rankingach!!!”

    • Tak to niesamowite jeszcze parę lat temu nikt nawet niewiezrzył że można czerpać prąd praktycznie z niczego(słońca).

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

+48 797 897 895