Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

Co zyskujecie wybierając Lighthief?

Co zyskujecie wybierając Lighthief jako swoją firmę serwisową lub myjącą moduły fotowoltaiczne? Skąd wiadomo jakimi kryteriami się kierować?

  • wykonujemy usługi mycia paneli fotowoltaicznych i farm fotowoltaicznych na terenie całej Polski
  • profesjonalnie wyposażeni i przeszkoleni pracownicy Lighthief
  • ubezpieczenie OC obowiązujące wszystkich Naszych pracowników i wykonywanych przez Nich zleceń na Państwa instalacjach fotowoltaicznych!
  • szybkie terminy realizacji
  • możliwość skorzystania z dodatkowych usług takich jak przegląd instalacji fotowoltaicznej oraz badania termowizją
  • biuro handlowe czynne 7 dni w tygodniu
  • możliwość wykonania usługi mycia większych instalacji fotowoltaicznych (powyżej 50KW) w ramach abonamentu i opieki nad instalacją!
  • duże doświadczenie Naszych pracowników oraz działu obsługi klienta
  • serwis i zalecenia po serwisowe
  • możliwość dokonania napraw na miejscu podczas mycia paneli fotowoltaicznych lub ich przeglądu

Co zyskujecie wybierając Lighthief? Przede wszystkim zespół, który ciągle poszukuje odpowiedzi na wiele pytań z branży OZE. Czemu należy myć panele fotowoltaiczne i jak często? Jaki ma to realny wpływ na uzyski z instalacji? Jakimi środkami robić to dobrze i bezpiecznie? Jak optymalizować częstotliwość i koszty mycia na dużych farmach fotowoltaicznych? Jak zmierzyć opłacalność takich myć w oparciu o twarde dane z falowników? Co należy sprawdzić podczas serwisu instalacji fotowoltaicznej?

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski oraz niektórych krajów europejskich. Oprócz umycia Waszej instalacji fotowoltaicznej, dokonać również możemy przeglądu i serwisu lub wymienić wadliwe komponenty. Przede wszystkimi staramy się znaleźć odpowiedzi i rozwiązania na Wasze problemy! Czemu instalacja nie działa lub działa słabiej niż kilka miesięcy temu? Jak można to poprawić lub ulepszyć?

Częstym pytaniem z Waszej strony są również zagadnienia z zakresu gwarancji i zwrotów. Co zyskujecie wybierając Lighthief w tej kwestii?

Czyli które uszkodzenia i wady paneli fotowoltaicznych pozwalają na ich reklamację? Kiedy i do kogo mam się zwrócić żeby uzyskać pomoc? (do producenta czy do firmy, która zakładała daną instalację fotowoltaiczną). W tym również zawsze staramy się Wam pomóc!

Możecie też więcej poczytać o myciu i czyszczeniu paneli fotowoltaicznych na:

Planujecie budowę swojej farmy fotowoltaicznej lub poszukujecie firmy świadczącej usługi O&M?

Chcecie zakupić projekt farmy fotowoltaicznej lub wiatrowej i potrzebujecie sprawnie i profesjonalnie wykonać audyt / due diligence?

Poszukujecie recyklera paneli fotowoltaicznej lub firmy myjącej instalacje i farmy fotowoltaiczne?

Zapraszamy do kontaktu z Nami!

Zadzwoń! +48 797 897 895

Dodaj komentarz

+48 797 897 895