Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

Inwestujemy i budujemy farmy fotowoltaiczne!

Wspólnie inwestujemy i budujemy farmy fotowoltaiczne! Czy to się jednak opłaca w czasach galopującej inflacji i rosnących cen komponentów?

Inwestujemy i budujemy farmy fotowoltaiczne CZYLI JAK WYGLĄDA PROCES INWESTYCJI W FARMY FOTOWOLTAICZNE Z LIGHTHIEF?

Właśnie ruszył Nasz nowy projekt czyli budowa farm fotowoltaicznych w modelu inwestorskim. Jeśli jesteś inwestorem, który szuka dla siebie bezpiecznej i długoterminowej inwestycji zapraszamy do współpracy. Zgromadzeni inwestorzy stworzą z Nami spółkę celową, który wybuduje i będzie zarządzać farmą fotowoltaiczną. Każdy obejmuje notarialnie swoje udziały a następnie udziela do spółki pożyczki właśnie na budowę elektrowni fotowoltaicznej!

NA CZYM TAKA ELEKTROWNIA FOTOWOLTAICZNA MOŻE ZARABIAĆ?

Spółka zarządzająca farmą fotowoltaiczną sprzedawać będzie energię w trybie PPA. Szacowany przychód z farmy fotowoltaicznej o nominalnej mocy 1MW będzie między 650 a 700 tysięcy złotych rocznie. Kontrakty PPA dają możliwość sprzedawać energię po dużo lepszej cenie niż sprzedaż aukcyjna oraz w częstszych okresach czasu negocjować stawki po których się sprzedaje. Co przy szybko rosnących cenach prądu jest ogromnym plusem całej inwestycji!!!

NA CZYM ZARABIAĆ BĘDĄ UDZIAŁOWCY/INWESTORZY TAKIEJ SPÓŁKI CELOWEJ?

Przede wszystkim spółka spłaca pożyczkę, którą udzielili jej inwestorzy na budowę farmy fotowoltaicznej. Po tym okresie spółka wypłaca wszystkim udziałowcom/inwestorom wypracowaną dywidendę. Następuje również wzrost wartości udziałów, które posiadają inwestorzy. Jest to związane z podpisanymi kontraktami PPA oraz oddaniem farmy do użytkowania. Każdy inwestor może sprzedać z zyskiem swoje udziały do firmy LIGHTHIEF lub na wolnym rynku.

JAKIE SĄ ZASADNICZE PLUSY gdy inwestujemy i budujemy FARMY FOTOWOLTAICZNE Z LIGHTHIEF?

  1. Dostarczamy doświadczony zespół specjalistów budujących i finansujących farmy fotowoltaiczne już od kilku lat
  2. Dostarczmy profesjonalne usługi O&M dla wybudowanych przez Nas farm fotowoltaicznych swoimi pracownikami (monitoring pasywny i aktywny 24/7, mycie paneli fotowoltaicznych, zarządzanie zielenią, zarządzanie gwarancjami, bieżący serwis i naprawy)
  3. Zarządzamy obsługą kontraktów PPA Wszystkie Nasze inwestycje objęte są programami badawczymi mającymi na celu poprawę uzysków z elektrowni fotowoltaicznych
  4. Jako firma zajmująca się recyklingiem posiadamy bardzo atrakcyjne oferty cenowe na zakup komponentów do budowy farm fotowoltaicznych
  5. Cały proces inwestycji i budowy nadzorują Nasi specjaliści ale również każdy z inwestorów ma ciągły dostęp do raportowania, dokumentacji i wydatkowania środków

Jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat Naszych wspólnych inwestycji zapraszamy do kontaktu lub na stronę:

http://www.inwestycjeoze.pl

Planujecie budowę swojej farmy fotowoltaicznej lub poszukujecie firmy świadczącej usługi O&M?

Chcecie zakupić projekt farmy fotowoltaicznej lub wiatrowej i potrzebujecie sprawnie i profesjonalnie wykonać audyt / due diligence?

Poszukujecie recyklera paneli fotowoltaicznej lub firmy myjącej instalacje i farmy fotowoltaiczne?

Zapraszamy do kontaktu z Nami!

Zadzwoń! +48 797 897 895

Dodaj komentarz

+48 797 897 895