Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

Czemu serwis instalacji fotowoltaicznej jest potrzebny?

Zazwyczaj firmy montujące Wam panele fotowoltaiczne mówią, że fotowoltaika działa bezawaryjnie. I często mają dużo racji. Instalacje fotowoltaiczne są tak zaprojektowane, że powinny przez długie lata produkować dla Waszego domu energię ze słońca!

Instalacja fotowoltaiczna składa się jednak z paneli fotowoltaicznych oraz inwertera – są to jej główne składowe i bywa czasami, że mogą się zepsuć lub uszkodzić podczas ich użytkowania. Warto zatem okresowo (na przykład raz w roku) zamówić serwis i sprawdzenie swojej przydomowej instalacji fotowoltaicznej. Jeśli zaufacie sprawdzonemu wykonawcy, macie pewność, że Wasza instalacja fotowoltaiczna będzie bezawaryjnie działać kolejne lata!

JEŚLI MOŻEMY WAM POMÓC W ROZWOJU WASZYCH PROJEKTÓW OZE, BUDUJECIE FARMY FOTOWOLTAICZNE I SZUKACIE FIRMY O&M LUB SZUKACIE USŁUG Z ZAKRESU MYCIA I RECYKLINGU PANELI FOTOWOLTAICZNYCH ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI:

tel. 782 499 997

kontakt: https://lighthief.com/kontakt/

4 komentarze do “Czemu serwis instalacji fotowoltaicznej jest potrzebny?”

  1. Firmy instalujące panele mówią różne rzeczy. Że robi się samo, że nie trzeba myć. Wszystko pięknie ładnie a to nie do końca prawdą jest…

    Odpowiedz
    • Tak serwisujemy i myjemy instalacje fotowoltaiczne na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu i ciepło pozdrawiamy!

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

+48 797 897 895