Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

Inwestujemy i budujemy farmy fotowoltaiczne razem z Wami!!!

Inwestujemy i budujemy farmy fotowoltaiczne czyli co u Nas Nowego?

www.inwestycjeoze.pl

Lighthief Farmy Fotowoltaiczne czyli Nasza spółka córka, razem z inwestorami buduje spółki energetyczne, które tworzą i zarządzają farmami fotowoltaicznymi, czerpiąc z tego zyski. Pomysł budowania elektrowni fotowoltaicznych mieliśmy już kilka lat wcześniej ale podstawą takiego projektu jest dobrze dobrana kadra pracowników i doświadczenie – mówi założyciel Lighthief Marko Hernaiz. Teraz mając oba te walory (doświadczenie w branży OZE oraz doświadczonych menedżerów) możemy śmiało realizować projekty budowy farm fotowoltaicznych.

Udało się obecnie pozyskać już około 1mln złotych od inwestorów, a rosnące ceny prądu dają bardzo dobre perspektywy na wzrosty wartości aktywów w tej branży – dodaje Marko Hernaiz. Inwestorzy szukają nowych, długoterminowych i bezpiecznych możliwości (właśnie w budowę farm fotowoltaicznych), żeby ulokować swoje środki i my dajemy im taką możliwość.

Inwestujemy i budujemy farmy fotowoltaiczne czyli kto już w Nas zainwestował?

Pierwszym udziałowcem projektu został Ivi Lopez, czołowy gracz RKS Raków Częstochowa. Najlepszy piłkarz sezonu, najlepszy obcokrajowiec, król strzelców i zwycięzca klasyfikacji kanadyjskiej (gole plus asysty). To tytuły, które w minionych rozgrywkach zgarnął właśnie Ivi Lopez. Podobnie jak Lighthief, Ivi również chce inwestować w słońce!

Po więcej informacji można wejść na stronę:

www.inwestycjeoze.pl

lub oglądając film:

https://www.youtube.com/watch?v=mXKaGWJHXUU

Jak działa taka inwestycja w farmę fotowoltaiczną?

Struktura inwestycji jest dość prosta. Udziałowcy obejmują swoje udziały, następnie spółka buduje farmę fotowoltaiczną i sprzedają energię. Każdy z udziałowców zarabia na dywidendzie oraz zasadniczym wzroście wartości udziałów (około 30 do 50% wzrostu).

Jest to niezwykle szybko rozwijający się w Polsce biznes a my chcemy być jego mocną częścią – dodaje Hernaiz. Pierwsze dwa projekty planujemy na Pomorzu oraz Mazurach. Mamy jednak sporo szersze plany a w tym roku chcemy oddać dla Naszych inwestorów od 3 do 5 elektrowni fotowoltaicznych. Niestety gonią Nas ciągle rosnące ceny komponentów. Panele fotowoltaiczne oraz trafostacje drożeją z dnia na dzień! Dlatego każdy z projektów staramy się zamknąć maksymalnie szybko. A podzespoły zakupić w kontraktowanych wcześniej i dużo bardziej atrakcyjnych niż obecnie cenach!

www.inwestycjeoze.pl

Planujecie budowę swojej farmy fotowoltaicznej lub poszukujecie firmy świadczącej usługi O&M?

Chcecie zakupić projekt farmy fotowoltaicznej lub wiatrowej i potrzebujecie sprawnie i profesjonalnie wykonać audyt / due diligence?

Poszukujecie recyklera paneli fotowoltaicznej lub firmy myjącej instalacje i farmy fotowoltaiczne?

Zapraszamy do kontaktu z Nami!

Zadzwoń! +48 797 897 895

Dodaj komentarz

+48 797 897 895