Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

Jak zarabiać na myciu fotowoltaiki?

Jak zarabiać na myciu fotowoltaiki?

Nasz pierwszy podcast krążący wokół tematów OZE

Wybaczcie też, że głos rozmówców jest trochę ”tubowy” – to Nasze pierwsze nagranie i pewnych okoliczności nie udało Nam się przewidzieć. Następne podcasty będą z pewności coraz lepsze od strony dźwięku.

Macie jednak dużo merytorycznej dawki wiedzy od ludzi, którzy są w branży mycia instalacji i farm fotowoltaicznych od bardzo długiego czasu i sporo o tym wiedzą. Co więcej cały czas się rozwijają i pracują nad swoimi projektami!

Link do strony Naszych dzisiejszych rozmówców:

https://mansserosmo.pl/  

/ manserpl     

/ @mansserosmo791   Śmiało możecie się kontaktować z Marcinem w sprawie szkoleń czy też nabycia sprzętu.

Nasza współpraca z firmą Mansser Osmo trwa już długo. Dostarczają sprzęt do ręcznego mycia fotowoltaiki dla wszystkich Naszych ekip terenowych. Bez nadmiernego chwalenia mają szybki serwis i reagują na Nasze potrzeby a to przy codziennie użytkowanym sprzęcie jest bardzo ważnym aspektem!

Jako firma bardzo prężnie się również rozwijają. Pracują obecnie nad wdrożeniem dużego robota myjącego farmy i duże instalacje fotowoltaiczne. Jak zarabiać na myciu fotowoltaiki?

Tego też na polskim rynku mocno brakuje, czyli urządzenia w dobrej cenie zdolnego do szybkiego mycia dużych elektrowni fotowoltaicznych!

Ich urządzenia myjące posiadają podgrzew wody, podajnik detergentu oraz możliwość zdalnego sterowania. Jeśli nie możecie dojechać do Nich do Warszawy zapraszamy do Naszych biur, gdzie chętnie pokażemy Wam jak wyglądają i działają ich urządzenia myjące.

Planujecie budowę swojej farmy fotowoltaicznej lub poszukujecie firmy świadczącej usługi O&M?

Chcecie zakupić projekt farmy fotowoltaicznej lub wiatrowej i potrzebujecie sprawnie i profesjonalnie wykonać audyt / due diligence?

Poszukujecie recyklera paneli fotowoltaicznej lub firmy myjącej instalacje i farmy fotowoltaiczne?

Jeśli jesteście gotowi do działania,
to my również!

Zadzwoń! +48 797 897 895

Dodaj komentarz

+48 797 897 895