Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

Co piszczy w trawie OZE czyli newsy ze świata… JUWI łączy się z deweloperem wiatrowym Windwärts Energie.

Niemiecki deweloper energii słonecznej i wykonawca EPC juwi łączy siły z Windwärts Energie, deweloperem projektów wiatrowych.

Firmy, obie należące do niemieckiego regionalnego przedsiębiorstwa energetycznego MVV Energie, połączyły się pod nazwą JUWI, ponieważ planują rozszerzyć wdrażanie odnawialnych źródeł energii w Niemczech i wybrane rynki w innych krajach. Zmiana organizacji firmy z Juwi AG (spółka akcyjna) na JUWI GmbH (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) została zakończona. Zgodnie z komunikatem prasowym, połączenie połączy techniczne know-how z rozwojem produktów i doświadczeniem operacyjnym.

„W wyniku Zielonego Ładu UE i nowych celów w zakresie neutralności klimatycznej wyznaczonych przez polityków w Niemczech i na wielu kluczowych rynkach międzynarodowych, warunki dla energii odnawialnej uległy dalszej poprawie w ciągu ostatnich kilku miesięcy” – powiedział Carsten Bovenschen, prezes zarządu JUWI.

Po zainstalowaniu około 1850 projektów fotowoltaicznych o łącznej mocy około 3250 MW, obecność PV JUWI obejmuje między innymi rynki takie jak Stany Zjednoczone, Australia, Włochy i Japonia. Firma zdobyła w zeszłym roku umowę na budowę projektu hybrydy słonecznej w kopalni złota poza siecią w Egipcie, która będzie obejmować elektrownię fotowoltaiczną o mocy 36 MW połączoną z systemem magazynowania akumulatorów o mocy 7,5 MW.

JEŚLI MOŻEMY WAM POMÓC W ROZWOJU WASZYCH PROJEKTÓW OZE, BUDUJECIE FARMY FOTOWOLTAICZNE I SZUKACIE FIRMY O&M LUB SZUKACIE USŁUG Z ZAKRESU MYCIA I RECYKLINGU PANELI FOTOWOLTAICZNYCH ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI:

tel. 782 499 997

kontakt: https://lighthief.com/kontakt/

Dodaj komentarz

+48 797 897 895