Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

Co piszczy w trawie OZE czyli newsy ze świata… Mitsubishi finalizuje przejęcie firmy ElectroRoute!

Mitsubishi Corporation sfinalizowało przejęcie pozostałych udziałów w firmie ElectroRoute zajmującej się handlem odnawialnymi źródłami energii.

Transakcja będzie kontynuowała strategię ekspansji i wzrostu firmy zarówno w Europie, jak i Japonii, podczas gdy istniejący zespół zarządzający ElectroRoute pozostanie na swoim miejscu.

Japoński konglomerat po raz pierwszy kupił pakiet kontrolny w firmie handlowej w 2016 r., co pomogło jej w ekspansji na rynku japońskim w 2020 r. Firma handlowa została założona w 2011 roku i obecnie znajduje się w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Europie i Japonii i posiada zespół 90 profesjonalistów, którzy świadczą usługi obrotu aktywami odnawialnymi, w tym bateriami, na 14 różnych rynkach energii za pośrednictwem swojej platformy handlowej ElectroRoute CORE.

Ronan Doherty, współzałożyciel i dyrektor wykonawczy ElectroRoute, powiedział: „Ta transakcja podkreśla zaangażowanie Mitsubishi w ElectroRoute i pozwoli nam nadal dostarczać innowacyjne rozwiązania w zakresie handlu energią, które są niezbędne, aby umożliwić gospodarkę energetyczną bez emisyjną w Europie i Japonii”.

JEŚLI MOŻEMY WAM POMÓC W ROZWOJU WASZYCH PROJEKTÓW OZE, BUDUJECIE FARMY FOTOWOLTAICZNE I SZUKACIE FIRMY O&M LUB SZUKACIE USŁUG Z ZAKRESU MYCIA I RECYKLINGU PANELI FOTOWOLTAICZNYCH ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI:

tel. 782 499 997

kontakt: https://lighthief.com/kontakt/

Dodaj komentarz

+48 797 897 895