Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

Co piszczy w trawie OZE czyli newsy ze świata… Rozpoczyna się budowa największej w Austrii farmy fotowoltaicznej o mocy 120 MW!!!!

Nickelsdorf, małe miasteczko we wschodniej Austrii, na jego terenie rozpocznie się niedługo budowa projektu fotowoltaicznego o mocy 120 MW. Po ukończeniu będzie to największa farma fotowoltaiczna w kraju.

Nickelsdorf – małe miasteczko w Burgenland we wschodniej Austrii – dokonało przełomu w budowie największej do tej pory elektrowni fotowoltaicznej w kraju. Samorząd planuje budowę elektrowni słonecznej o mocy 120 MW w ramach hybrydowego projektu wiatrowo – słonecznego z farmą wiatrową o mocy 164 MW. W planach jest osiągnięcie przyłączenia do sieci do końca tego roku.

„Mieszkańcy Nickelsdorf stoją za tym projektem”, powiedział burmistrz Gerhard Zapfl, zauważając, że panele słoneczne zostaną umieszczone na wysokości, która umożliwi również hodowlę zwierząt gospodarskich. „Pomiędzy rzędami modułów kwitnące łąki powinny również zapewnić jeszcze większą bioróżnorodność i bogactwo gatunków oraz stworzyć nowe siedliska dla owadów i dzikich zwierząt”.

JEŚLI MOŻEMY WAM POMÓC W ROZWOJU WASZYCH PROJEKTÓW OZE, BUDUJECIE FARMY FOTOWOLTAICZNE I SZUKACIE FIRMY O&M LUB SZUKACIE USŁUG Z ZAKRESU MYCIA I RECYKLINGU PANELI FOTOWOLTAICZNYCH ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI:

tel. 782 499 997

kontakt: https://lighthief.com/kontakt/

1 komentarz do “Co piszczy w trawie OZE czyli newsy ze świata… Rozpoczyna się budowa największej w Austrii farmy fotowoltaicznej o mocy 120 MW!!!!”

Dodaj komentarz

+48 797 897 895