Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

Zostań właścicielem farmy fotowoltaicznej razem z LIGHTHIEF czyli bezpieczna inwestycja na trudne czasy!

Jeśli szukacie długoterminowej i bezpiecznej inwestycji dającej zwroty ponad 10% rocznie zapraszamy na:

http://www.inwestycjeoze.pl

Naszym pierwszym inwestorem został gracz klubu sportowego Raków Czestochowa Ivi Lopez, który oficjalnie objął pierwsze udziały a do dnia dzisiejszego udało się uzbierać już ponad 1,5mln złotych a my działamy dalej….

Na czym polega inwestycja w farmę fotowoltaiczną z LIGHTHIEF?

Inwestowanie w farmy fotowoltaiczne polega na objęciu udziałów w spółce celowej, powołanej do każdego projektu budowy farmy z osobna. Inwestor staje się w ten sposób współwłaścicielem farmy, czerpiąc zyski wynikające z produkcji energii elektrycznej na poziomie zależnym od sposobu finansowania inwestycji  i sprzedawanej bezpośrednio w kontrakcie PPA ( Power Purchase Agreement ).

Czy inwestycja jest bezpieczna?

  1. Inwestycja z Lighthief sp. z o.o. w budowę farm – każdy członek zarządu tworzonych spółek czy kadra menadżerska wywodzi się z rynku OZE, posiadamy w tym sektorze wieloletnie doświadczenie budowane w największych spółkach fotowoltaicznych w Polsce.
  2. Zabezpieczeniem kapitału jest zakupiony projekt oraz środki trwałe w postaci komponentów do budowy farmy. Które w razie skrajnych niepowodzeń można sprzedać z zyskiem!
  3. Każdy inwestor ma realne i zbywalne udziały w spółce celowej w formie spółki z O.O. a Prezes Zarządu reprezentuje interesy udziałowców oraz raportuje zakres i postęp aktualnych prac nad projektem!
  4. Wszystkie umowy zakupu udziałów i pożyczek są udzielane z notarialnie poświadczonym podpisem a projekt obsługuje doświadczona kancelaria prawna i biuro księgowe, do których każdy z udziałowców ma przez cały okres trwania inwestycji dostęp!

ZAPRASZAMY na:

http://www.inwestycjeoze.pl

Dodaj komentarz

+48 797 897 895