Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

Lighthief w mediach społecznościowych – gdzie Nas obserwować?

Lighthief w mediach społecznościowych – gdzie Nas obserwować?

W dzisiejszych czasach trudno jest sobie wyobrazić istnienie firmy bez mediów społecznościowych. Facebook, Twitter, Youtube, Instagram czy TikTok to jedne z najpopularniejszych miejsc w internecie, dlatego też i Nas nie mogło tam zabraknąć!

Lighthief w mediach społecznościowych:

Facebook

Facebook – miejsce, w którym możecie z nami porozmawiać, zadawać pytania oraz na bieżąco śledzić co się u Nas dzieje. Pooglądać filmy, które dla Was przygotowaliśmy. Dlatego też: Zachęcamy do polubienia naszej strony.

Instagram

Instagram – Więcej zdjęć z naszych prac. Opis tego co robimy, robiliśmy i będziemy robić. Spotkajmy się na tej platformie!

YouTube

YouTube – tu pooglądacie, posłuchacie wielu ciekawych rzeczy. Dowiecie się o nowościach, zobaczycie dłuższe relacje z naszych poczynań. Jeśli macie chęć możecie zasubskrybować kanał i być na bieżąco z dodawanymi materiałami!

Lighthief w mediach społecznościowych: TikTok

TikTok – nasze prace trochę z przymrużeniem oka. Miejsce, w którym wrzucamy na „luz” i dajemy się czasem ponieść fantazji. W końcu po to jest TikTok!

Od czego wszystko się zaczęło?

Pierwsze swoje kroki stawialiśmy na Facebooku oraz YouTubie. Następnie zaczęliśmy korzystać z Instagrama a na koniec wkroczyliśmy również w świat TikToka.

I się zaczęło! Na początek nasze filmiki miały po kilkaset wyświetleń. Jednak z dnia na dzień przybywało Nam obserwujących a nasze „dzieła” gromadziły coraz większą liczbę fanów. W wyniku zwiększania się wyświetleń pojawiły się Serduszka, komentarze – czasem wręcz burzliwe, które napędzały nasz kanał.

Tutaj koniecznie musimy się pochwalić: jeden z naszych filmików w zaledwie 1 dzień stał się viralem i obejrzało go ponad 1 milion widzów! Z powodu, że nie zwalniał tempa przez klika kolejnych dni i na tę chwilę ma 3,2 mln wyświetleń. Zobaczcie sami:

Ponad 56 tysięcy polubień, niezliczona ilość komentarzy zrobiły na Nas niesamowite wrażenie. Lubimy naszych obserwujących, czytamy komentarze, zwracamy uwagę na każdą sugestię, więc cały czas mamy motywację do dalszego tworzenia. Dlatego też na którejkolwiek z platform się do Nas zwrócicie porozmawiamy z Wami, pośmiejemy się i doradzimy.

Obserwujcie Lighthief w mediach społecznościowch!

Polecamy się Wam gorąco na każdej platformie. A więc do zobaczenia w sieci!

Planujecie budowę swojej farmy fotowoltaicznej lub poszukujecie firmy świadczącej usługi O&M?

Chcecie zakupić projekt farmy fotowoltaicznej lub wiatrowej i potrzebujecie sprawnie i profesjonalnie wykonać audyt / due diligence?

Poszukujecie recyklera paneli fotowoltaicznej lub firmy myjącej instalacje i farmy fotowoltaiczne?

Jeśli jesteście gotowi do działania, to my również!

Zadzwoń! +48 797 897 895

Dodaj komentarz

+48 797 897 895