Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

Profesjonalne Mycie Paneli Fotowoltaicznych pod Bytomiem

Profesjonalne Mycie Paneli Fotowoltaicznych pod Bytomiem

Zadbaj o Wysoką Wydajność Energii Słonecznej

W dzisiejszych czasach, panele fotowoltaiczne stały się popularnym rozwiązaniem, pomagającym gospodarstwom domowym i przedsiębiorstwom oszczędzać na rachunkach za prąd oraz dbać o środowisko. Jednak, aby te panele działały z maksymalną wydajnością, konieczne jest ich regularne utrzymanie i czyszczenie. Dzisiaj jedziemy pod Bytom. Naszemu zleceniodawcy zaoferowaliśmy profesjonalne mycie paneli fotowoltaicznych.

Profesjonale mycie paneli

Dlaczego Regularne Mycie Paneli Fotowoltaicznych jest Ważne?

Moduły fotowoltaiczne są źródłem energii słonecznej, ale aby działały efektywnie, muszą być czyste. Brud, pył, osadzająca się sadza, ptasie odchody i inne zanieczyszczenia mogą pokryć powierzchnię paneli, ograniczając ilość docierającego światła słonecznego. W rezultacie spada wydajność paneli, a co za tym idzie, generowana energia.

W Bytomiu i okolicach, gdzie warunki pogodowe mogą być różne, częste opady deszczu a powietrze nie należy do najlepszych wszystko to powoduje, że panele fotowoltaiczne na farmie szybciej ulegają zabrudzeniom. Brak systematycznego mycia może prowadzić do gromadzenia się zanieczyszczeń i spadku wydajności paneli w dłuższym okresie.

Profesjonalne mycie paneli – zalety:

1. Doświadczenie

Każda profesjonalna firma ma doświadczenie w dziedzinie mycia paneli fotowoltaicznych. Dzięki temu może dostosować usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

2. Wykwalifikowana Załoga

Odpowiednio przeszkoleni pracownicy posiadają wiedzę potrzebną do profesjonalnego mycia paneli. Dzięki temu można być pewnym dobrego wykonania usługi.

3. Urządzenia do mycia paneli

Na rynku istnieje wiele myjek do czyszczenia modułów. Poczynając na myjkach ręcznych takich jak Mansser Osmo a skończywszy na robotach takich jak hyCLEANER.

Pucujemy panele fotowoltaiczne

Bytom, jedne z najstarszych miast w Polsce. Jego historia sięga wcześniejszych lat niż Kraków! Nasza ekipa zawitała na teren elektrowni słonecznej, aby umyć blisko 2 tysiące modułów fotowoltaicznych JinKo. Elektrownia powstała niecały rok temu a mimo to zabrudzenia na niej były ogromne. Tłuste i lepkie. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż w niedalekim sąsiedztwie znajdują się mocno kopcące kominy.

Panowie używali przy tym zleceniu zarówno robota jak i myjki ręcznej. Dzięki sprawnej pracy udało się Nam uporać z zadaniem w niecałe 10 godzin. Szczególną uwagę poświęciliśmy ramkom a właściwie stykowi ramki ze szkłem.

Profesjonalne Mycie Paneli Fotowoltaicznych pod Bytomiem – PODSUMOWANIE:

Lokalizacja: województwo śląskie, Bytom

Dane PV: Instalacja fotowoltaiczna o mocy około 1 MW składająca się z modułów fotowoltaicznych JinKo.

Opis: Brudne panele zabrudzone głównie przez pył, kurz oraz ptasie odchody, a także lepkie osady – dość uciążliwe.

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy do mycia paneli fotowoltaicznych, skontaktuj się z nami już dziś. Zadbaj o czystość i wydajność swojego systemu słonecznego z Lightihef!

Planujecie budowę swojej farmy fotowoltaicznej lub poszukujecie firmy świadczącej usługi O&M?

Chcecie zakupić projekt farmy fotowoltaicznej lub wiatrowej i potrzebujecie sprawnie i profesjonalnie wykonać audyt / due diligence?

Poszukujecie recyklera paneli fotowoltaicznej lub firmy myjącej instalacje i farmy fotowoltaiczne?

Jeśli jesteście gotowi do działania,
to my również!

Zadzwoń! +48 797 897 895

Dodaj komentarz

+48 797 897 895