Masz pytania? Zadzwoń! +48 797 897 895

Masz pytania? Zadzwoń!

Lighthief

Rusza projekt SunBank

Rusza projekt SunBank

Od tego poniedziałku czyli od jutra Lighthief zostaje oficjalnie Asset Manager’em dla projektu SUN BANK. Razem z reprezentowanymi przez Nas inwestorami będziemy budować portfolio farm fotowoltaicznych w Polsce! Fundusze inwestycje z Liechtensteinu oraz Szwajcarii, po kilku miesiącach przygotowań, zabudżetowały prawie 150mln euro na pierwszy etap. Zatem działamy!

W tym roku chcemy zakontraktować budowę około 500MW – rusza projekt SUN BANK.

Jeśli jesteście zatem firmą, która buduje farmy fotowoltaiczne i dostarcza projekty solarne skontaktujcie się z Nami. Może uda się ustalić wspólną płaszczyznę do współpracy!

W I etapie inwestycji interesują Nas głównie farmy fotowoltaiczne, które mogą być zbudowane i oddane do użytkowania w ciągu 10 miesięcy. Są to zatem projekty budowane po średnim napięciu. Jeśli posiadacie farmę przyłączoną do wysokiego napięcia w trakcie budowy, również może Nas zainteresować.

Najlepiej gdyby farmy, które Nam oferujecie były ”wniesione” do spółki celowej wraz z cesjami wszystkich umów i służebności. Działamy sprawnie. Nasz wewnętrzny dział wykonuje prawne i techniczne DD wszystkich nabywanych projektów fotowoltaicznych.

Nie musicie zatem jako sprzedający czekać miesiącami aż podejmiemy decyzję czy zrobimy ruch. Stawiamy na długotrwałe partnerstwo, które będzie się opłacać obu stronom!

Po skontaktowaniu się z Nami, przydzielimy do współpracy właściwego asset managera i chętnie rozpoczniemy długotrwałą współpracę.

Obecnie spółka Sun Bank Polska SA jest w trakcje rejestracji i rozpocznie pierwsze akwizycje i kontraktowanie budowy farm fotowoltaicznych już w kwietniu. Do projektu wejdzie także 58MW Naszych farm fotowoltaicznych.

Przewidujemy, że do końca kwietnia zakontraktujemy już 100MW.

Jeśli razem z Nami chcecie tworzyć ten niezwykle ciekawy projekt jako deweloperzy, GW lub specjaliści zapraszamy do współpracy! Rusza projekt SunBank

Planujecie budowę swojej farmy fotowoltaicznej lub poszukujecie firmy świadczącej usługi O&M?

Chcecie zakupić projekt farmy fotowoltaicznej lub wiatrowej i potrzebujecie sprawnie i profesjonalnie wykonać audyt / due diligence?

Poszukujecie recyklera paneli fotowoltaicznej lub firmy myjącej instalacje i farmy fotowoltaiczne?

Zapraszamy do kontaktu z Nami!

Zadzwoń! +48 797 897 895

+48 797 897 895